UAB „Dotnuva Baltic“

DIRBTUVIŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

1300-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - UAB „Dotnuva Baltic“

Darbo pobūdis

JŪSŲ ATSAKOMYBĖS SRITYS SERVISE DOTNUVOJE BŪTŲ:
  • Darbo priemonių ir paslaugų pirkimo konkursų organizavimas, pirkimų planavimas, bendradarbiavimas su tiekėjais, naujų tiekėjų paieška;
  • Įrankių išdavimas serviso darbuotojams ir apskaita. Garantinis ir pogarantinis remontas;
  • Darbo rūbų užsakymas, išdavimas, apskaita. Darbo rūbų priežiūros organizavimas (skalbimas, taisymas);
  • Dirbtuvių įrangos priežiūra ir remonto organizavimas;
  • Servise naudojamų cheminių medžiagų užsakymai ir apskaita;
  • Pavojingų atliekų tvarkymas ir apskaita, registravimas elektroninėje GPAIS sistemoje;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas dirbtuvėse ir kitose pagalbinėse patalpose.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite sėkmingos panašios darbo patirties;
  • Turite gerus organizacinius ir bendravimo įgūdžius;
  • Esate atsakingas (a), kruopštus (i);
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Turite inžinerinį išsilavinimą;
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Vairuojate krautuvą.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Galimybę dirbti greit besikeičiančioje aplinkoje, nuolat mokytis ir tobulėti;
  • Draugiškų kolegų komandą;
  • Darbo laiką nuo 8 iki 17 val.;
  • Darbo vietą Dotnuvoje, Kėdainių r.
  • Kompetenciją atitinkantį atlygį. Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai yra 1300 - 1700 EUR neatskaičius mokesčių, kuris nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją, darbo patirtį.

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją, darbo patirtį.

AB Akola group įmonė UAB "Dotnuva Baltic" daugiau nei 25 metus užsiima prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis, įvairaus dydžio grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo kompleksų projektavimu, gyvulininkystės fermų projektavimu, statyba ir rekonstrukcija.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme bei kituose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu.
informacija apie UAB „Dotnuva Baltic“
2740 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
165
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2000 €
25% uždirba 2000-2516 €
25% uždirba 2516-3026 €
25% uždirba nuo 3026 €