Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB DELAGO

Direktoriaus padėjėja (-as) - administratorė (-ius)

850-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB DELAGO

Darbo pobūdis

Darbas su įmonės dokumentais; buhalterinių dokumentų tvarkymas; sąskaitų rašymas; pakuotės apskaita; personalo paieška; cheminių medžiagų ataskaitų ruošimas; intrastatų pildymas; vadovo pavestų užduočių vykdymas ir kt.
Galimas darbas ne pilnu etatu (pagal susitarimą)

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas; Puikios lietuvių kalbos žinios; raštvedybos pagrindai; panašaus darbo patirtis; atsakingumas ir kruopštumas; anglų k. žinios;

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas; draugišką darbo aplinką ir jauną kolektyvą; įmonės šventes ir išvykas.

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB DELAGO

UAB DELAGO

Visoje Lietuvoje veiklą vykdanti UAB DELAGO atstovauja vokiečių BASF koncerno poliuretano sistemas.
Įmonės veiklos sritys:
Pastatų šiltinimas poliuretano putomis;
Inovatyvi akmens kiemo danga;
Apsauginė paliuretano danga Line-x;
informacija apie UAB DELAGO
732 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.