Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Direktoriaus pavaduotoja (-as) - administratorė (-ius)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Biuro administravimas, bendrosios tvarkos užtikrinimas;
  • Įeinančių skambučių administravimas;
  • Įmonės korespondencijos (laiškai, el. paštas) valdymas ir administravimas;
  • Vadovo paskirtų užduočių vykdymas;
  • Pagalba įmonės darbuotojams vykdant kasdienes užduotis;
  • Įmonės dokumentacijos valdymas, sutarčių, dokumentų rengimas, registravimas, archyvavimas;
  • Įmonės vidaus informacijos valdymas ir perdavimas įmonės darbuotojams.
  • pavaduoti direktorių, esant poreikiui.

Reikalavimai

  • Administratoriaus (-ės) darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai transporto imoneja;
  • Geros anglų arba vokiečių,rusu kalbų žinios;
  • Darbo su personalo dokumentacijos valdymu įgūdžiai;
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą transporto įmonėje;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Kompetencijas atitinkantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą bei visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

600–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Autolėkis"

Lietuvos tekstilės pervežimo rinkos lyderė, tarptautines pervežimo paslaugas teikianti jau 21 metų. Ilgametė patirtis leido užsitikrinti lojalius klientus ir teikti savo paslaugas daugiau nei 27 Europos valstybėse.

Nuo pat kompanijos įkūrimo kompanija yra Lietuvos Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“, taip pat TIR sistemos narė.