UAB „DS Metal“

Direktoriaus pavaduotojas (-a)

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „DS Metal“

Darbo pobūdis

  • įmonės veiklos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas; - komandos formavimas ir ugdymas; - gamybinių projektų planavimas ir įgyvendinimas teikiant gamybos paslaugas klientams; - naujų unikalių gaminių kūrimas ir vystymas; - bendravimas su esamais įmonės klientais, - sąmatų skaičiavimas, biudžeto planavimas, finansinių srautų kontrolė; - atsakomybė už įmonės komercinės veiklos rezultatus; - rinkos analizė, įmonės konkurencingumo didinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • sėkminga vadovavimo patirtis dirbant gamybos/pramonės srityje;
  • verslo vadybos procesų praktika pagrįstos žinios,
  • gamybos organizavimo ir projektų valdymo žinios;
  • profesionali darbuotojų komandos valdymo, ugdymo ir motyvavimo patirtis;
  • angų kalbos žinios.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo įmonės finansinių rezutaltų.

PLATAUS SPEKTRO METALO APDIRBIMO ĮMONĖ, KURI, PAGAL PAGEIDAVIMUS, GAMINA ĮVAIRAUS TIPO PRODUKCIJĄ.
informacija apie UAB „DS Metal“
1688 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.