Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A)

Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Trijų medienos pjovimo įrankių galandimo centrų (Vilniuje, Jonavoje ir Klaipėdoje) komercinės bei techninės veiklos perspektyvinė analizė, vieningos veiklos sistemos sukūrimas ir optimizavimas;
  • Paslaugų pardavimo vystymas ir plėtra, įgyvendinimo kontrolė;
  • Naujų klientų paieška ir pritraukimas bei aktyvus ir tiesioginis bendravimas su esamais;
  • Galandimo centrų veiklos rentabilumo didinimas, kasdienės veiklos planavimas, koordinavimas ir priežiūra;
  • Vadovavimas komandai, darbuotojų darbo koordinavimas, tikslų formavimas, resursų poreikio planavimas ir valdymas.

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis medžio apdirbimo, baldų gamybos pramonėje:
  • Patirtis parduodant medžio apdirbimo įrangą ir/ar įrankius (privalumas);
  • Vadovavimo patirtis (privalumas);
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą ir dinamišką poziciją profesionalų komandoje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį, laiku mokamą, motyvuojantį atlyginimą.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Mūsų Klientas – UAB „Lintera“ prekiauja geriausių Europos gamintojų medienos apdirbimo ir baldų gamybos įranga ir šiuo metu į komandą ieško direktoriaus pavaduotojo (-os).