Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
More about company »

Direktoriaus pavaduotojas (-a)

Vilnius - BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Darbo pobūdis

Efektyvus orkestre vykstančių procesų koordinavimas,
Įmonės atstovavimas dalyvaujant derybose;
Aiškios ir sklandžios komunikacijos kolektyve palaikymas;
Tikslų komandai iškėlimas bei priemonių jiems įgyvendinti užtikrinimas;
Pavaduotojas, siekdamas įgyvendinti Įstaigai keliamus tikslus, vykdo šias funkcijas:
  • Paskirsto darbuotojams darbus pagal patvirtintus pareigybių aprašymus, užtikrina, kad orkestro ūkis funkcionuotų normaliai, nesukeldamas orkestro veiklos sutrikimų;
  • Įvertina ir suderina koncertų užsakymus;
  • Organizuoja užsienio gastroles: užmezga kontaktus, planuoja koncertines galimybes; tarpininkauja tarp užsakovų ir orkestro;
  • Sudaro ir įgyvendina orkestro viešinimo planą;
  • Prižiūri reklamos priemonių kūrimą ir gamybą.
  • Rengia projektų paramai paraiškas, renka reikalingus dokumentus, įgyvendina projektus, ruošia ataskaitas;
  • Rengia ataskaitas, aprašo rezultatus ir pagrindžiamas išlaidas;
  • Esant reikalui atlieka kitus darbus, nurodytus direktoriaus, neviršijant nustatyto darbo laiko;

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis ar jam prilygintas humanitarinių arba socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 1 metų vadovaujamojo darbo patirtis kultūros srityje;
Komunikabilumas;
Konfliktų valdymo įgūdžiai;
Diplomatiškumas;
Kompiuterinis raštingumas – geri MS Office programų paketo įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas;
Noras dirbti;
Greita orientacija.

Mes jums siūlome

Konkurencingą fiksuotą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą;
Tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas, garbės meno vadovas ir dirigentas – Donatas Katkus) – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Orkestras – laukiamas svečias ne tik Lietuvos ir užsienio šalių prestižinėse koncertų salėse, kaip Paryžiaus Théâtre des Champs-Élysées, Reikjaviko Harpa, Stokholmo Berwaldhallen, UNESCO būstinė Paryžiuje, Varšuvos Karalių rūmai, Sankt Peterburgo M. Glinkos salė, Maskvos P. Čaikovskio konservatorija, bet ir estrados scenose ar net smėlio karjeruose.
Daugiau informacijos apie orkestrą
Informacija apie BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
1693 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Milda Goštautaitė