Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Step master“
More about company »

Direktoriaus pavaduotojas

Panevėžys - UAB „Step master“

Darbo pobūdis

  • Įmonės veiklos/gamybos vykdymo užtikrinimas;
  • Įmonės veiklos/gamybos vystymas;
  • Kiti su įmonės veikla susiję klausimai;

Reikalavimai

  • Vadovavimo patirtis gamyboje arba prekyboje;

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą jaunoje, dinamiškoje komandoje;
  • Nuo rezultatų priklausantį atlygį;

UAB "Step Master" yra technologiškai modernus laiptų, durų ir kitų medienos/metalo gaminių gamintojas. Gaminame ir tiekiame gaminius Lietuvos ir kitų šalių užsakovams.
Informacija apie UAB „Step master“
1315 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1266 €
25% uždirba 1266-1535 €
25% uždirba nuo 1535 €
Vadovas: Gintaras Butkus