UAB „LHM Holding“

Direktorius (-ė) baldų gamybos įmonėje

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Plungė, Klaipėda, Kretinga - UAB „LHM Holding“

Darbo pobūdis

Individualių baldų gamybos bendrovė „LHM Interior" prie komandos kviečia prisijungti DIREKTORIŲ (-ę)

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Turite vadovaujamojo darbo patirties (3 m.), gamybinėje/statybinėje įmonėje būtų privalumas;
  • Turite puikius strateginio mąstymo bei lyderystės įgūdžius bei drąsą įgyvendinti pokyčius;
  • Gebate rengti metinius biudžetus, bei kryptingai jų laikytis;
  • Esate savarankiškas ir orientuotas į rezultatą;
  • Gebate efektyviai telkti ir motyvuoti komandą;
  • Turite puikius komunikacinius gebėjimus bei derybų vedimo įgūdžius;
  • Gebate analizuoti situaciją, priimti sprendimus;
  • Turite laiko planavimo ir darbo organizavimo įgūdžių;
  • Mokate anglų kalbą (kalbėjimas, skaitymas, rašymas);
  • Turite vairuotojo pažymėjimą

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Įdomų atsakingą darbą;
  • Savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką darbo atmosferą;
  • Automobilį bei kuro kompensavimą;
  • Metinius priedus už pasiektus rezultatus;
  • Narystę vadovų klube

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas
Labai laukiame organizuotų, analitiškų ir imlių kandidatų, norinčių realizuoti save ir tobulėti finansų srityje patikimoje, atsakingoje ir sėkmingoje įmonėje. Pasidalink savo LinkedIn nuoroda arba siųskite savo CV tiesiogiai -
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

LHM įmonių grupė yra išskirtinių kalnų namų, laiptų, baldų ir dailylenčių tiekėja Norvegijos ir Lietuvos rinkose. Mūsų komanda per 20 veiklos metų išaugo iki 150 darbuotojų, tikrų savo srities profesionalų. Labai didžiuojamės savo kuriamais produktais! Mus renkasi ne dėl to, kad esame pigesni. Atvirkščiai, mūsų produktas dažnai yra net brangesnis už vietos analogus. LHM tampa puikiu pasirinkimu, kai klientai nori kažko išskirtinio.
Kviečiame pasidairyti:

informacija apie UAB „LHM Holding“
3831 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.