UAB „Mantinga“

DIREKTORIUS (-Ė) PASLAUGŲ ĮMONEI (Mantinga grupės įmonių aptarnavimas) darbui Marijampolėje

3300-4900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Kėdainiai, Kaišiadorys - UAB „Mantinga“

Darbo pobūdis:

  • Įmonės veiklos įgyvendinimas;
  • Biudžeto sudarymas ir valdymas;
  • Veiklos procesų tobulinimas, efektyvinimas, našumo užtikrinimas;
  • Ataskaitų ruošimas ir atskaitomybė;
  • Darbas su esamais ir būsimais klientais;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas bei jo kontrolė;
  • Nuolatinis darbas su komanda, jos formavimas, motyvavimas ir stiprinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos arba ekonomikos srityse – privalumas);
  • Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Patirtis organizuojant komandinį darbą;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios – privalumas);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Strateginis mąstymas, gebėjimas atsakingai planuoti darbo procesus ir darbo laiką,
  • Veržlumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus.

Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais – „Mantinga Group" komandai reikia- Jūsų! Prisijunkite

Kontaktai:

Nijolė Daukšienė
Personalo direktorė
El.p.

UAB „Mantinga Group“ ieško paslaugų įmonės direktoriaus. Naujai steigiama įmonė bus atsakinga už „Mantinga Group“ statybos paslaugas bei projektus, autoūkio priežiūrą, vairuotojų paslaugų teikimą, aplinkos tvarkymo bei kitas funkcijas. Joje dirbs apie 70 darbuotojų.

Atlyginimas

3300-4900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimi motyvaciniai priedai

Mantinga – tai 25 metai kūrybiškos kulinarijos ir mąstymo iki dangaus. Nuo šaldytos produkcijos, duonos iki gardžiausių kruasanų ar spurgų, asortimente – virš 1000 produktų ir jų sąrašas nuolat pildosi. Eksportuojame į 40 pasaulio šalių. Kaip vieni inovatyviausių ir didžiausių maisto gamintojų Baltijos šalyse, turime 4 modernias gamyklas, daugiau nei 1600 profesionalų komandą. Kiekvieną dieną puoselėjame savo vertybes :KŪRYBIŠKAI, LANKSČIAI ir ATSAKINGAI. Esame pasiruošę į mantingiečių būrį priimti naujus kolegas ir suteikti jiems galimybę suspindėti. Mes nuolat augame, einame pirmyn ir tobulėjame, todėl mums reikalingas profesionalų pastiprinimas – prisijunk prie „Mantinga“ komandos!