UAB „Astum“

DIREKTORIUS (-Ė)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Astum“

Vertės pasiūlymas Jums:

Kviečiame tapti nedidelės profesionalų komandos lyderiu ir, naudojantis ilgamečiu įdirbiu, realizuoti savo kompetenciją, žinias ir geriausias idėjas. Žadame puikų rinkos potencialą, atsakingą ir entuziastingą komandos palaikymą, įdomius projektus, patogias darbo sąlygas ir šiuolaikiškas darbo priemones, sąžiningą atlygį ir finansinės motyvacijos sistemą. Užtikrinsime pagarbą Jūsų asmenybei, laikui ir idėjoms, pristatysime įkvepiančias kolektyvo tradicijas.
Kviečiame aptarti pasiūlymą išsamiai. Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir atsakomybės:

Pristatysime Jums įmonės strategiją, atidžiai suderinsime su Jumis pagrindinius tikslus ir turimus išteklius bei tikimės, kad sėkmingai organizuosite komandos darbą, planuosite ir kontroliuosite biudžeto vykdymą, ieškosite papildomų galimybių įmonės pelningumui didinti ir bendradarbiausite su kitomis grupės įmonėmis. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą, sėkmingos įmonės valdymo patirties, atsakingai ir planingai siekiate sutartų tikslų, gebate motyvuoti komandą sutelktam darbui, gebate savarankiškai priimti sprendimus, esate pozityvus žmogus ir savo pavyzdžiu uždegantis kitus sėkmingai veiklai. Prireiks galiojančio vairuotojo pažymėjimo, puikaus kompiuterinio raštingumo, o užsienio kalbų žinias vertinsime kaip privalumą.
Aptarkime Jūsų vertės pasiūlymą susitikimo metu - lauksime Jūsų CV ir motyvacinio laiško.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Astum“

UAB “Astum” – tai daugiau nei 15 metų rinkoje veikianti didmeninės prekybos reklaminiais drabužiais įmonė, Amica EU įmonių grupės dalis. Atstovaujame visame pasaulyje pripažintus ir vertinamus tekstilės gamintojus Fruit of the Loom, Russell, Craft, Atlantis, Harvest. Mūsų sėkmę lemia atsakingas komandos darbas ir aukštos kokybės produktai, patenkinantys išrankiausių klientų poreikius: marškinėliai, polo marškinėliai, džemperiai, striukės, liemenės, kepurėlės, pledai, rankšluosčiai, skėčiai, įgaunantys papildomą vertę, kai šilkografija, transferais ar siuvinėjimu puošiami įmonės logotipu. Sužinokite apie mus daugiau interneto svetainėje www.astum.lt/
Sėkmingai karjerai į komandą kviečiame naują darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Astum“
1968 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.

You also might be interested in: