Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurusa“

Direktorius

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurusa“

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos, strateginių tikslų, rinkodaros, finansų, bei pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas
Įmonės atstovavimas;
Biudžeto planavimas ir vykdymo kontrolė;
Veiklos analizė ir optimizavimas;
Vidinių procesų efektyvinimas, priežiūra ir įgyvendinimas;
Vadovavimas komandai, jos formavimas, motyvavimas;
Įmonės veiklos kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

Sėkmingo vadovavimo komandai/ įmonei/ projektui patirtis 2 metai;
Transporto, laikinojo įdarbinimo rinkos išmanymas (privalumas);
Analitiniai įgūdžiai, strateginio planavimo patirtis;
Gebėjimas įvertinti rodiklius ir atstovauti įmonei derybose su partneriais;
Gebėjimas vadovauti komandos ir strategijos kūrimui, būnant vadovu;
Geros anglų k. žinios (raštu ir žodžiu);
Geros Rusų k. žinios;
Geros Vokiečių k. žinios (privalumas).

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą, asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas

Sėkmingai besiplečianti įmonių grupė dirbanti transporto ir vairuotojų nuomos srityje ieško naujo kolektyvo nario.
informacija apie UAB „Saurusa“
1054 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba nuo 1059 €