Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Direktorius

5000-7500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

  • įmonės strategijos įgyvendinimas, veiklos organizavimas ir administravimas;
  • sklandžios komunikacijos su akcininkais, valdyba užtikrinimas;
  • ataskaitų ir pasiūlymų teikimas;
  • glaudžių santykių su klientais palaikymas;
  • darbuotojų darbo organizavimas, komandos stiprinimas, motyvavimas, darbo efektyvumo rodiklių gerinimas;
  • sėkmingai įmonės veiklai užtikrinti reikiamų pokyčių identifikavimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 5 metų sėkminga vadovaujamojo darbo patirtis;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • patirtis inicijuojant ir įgyvendinant pokyčius (pvz. struktūros, kultūros, darbo principų);
  • patirtis dirbant su procesų efektyvinimu;
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • gebėjimas formuoti ir efektyviai valdyti komandą;
  • konfliktų valdymo įgūdžiai;
  • gebėjimas objektyviai vertinti situaciją ir priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą;
  • galimybę inicijuoti pokyčius prisidėti prie sėkmingos įmonės veiklos;
  • asmeninį ir profesinį augimą.

Atlyginimas

5000-7500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.Mūsų klientas – valstybės kapitalo sektoriaus, vidutinio dydžio įmonė dirbanti profesionalių paslaugų srityje.