UAB „Neoreklama“

Dizainerė (-is)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Neoreklama“

Darbo pobūdis

Lauko reklamos dizaino maketų kūrimas, adaptacija ir parengimas spaudai;
Lauko reklamos komercinių pasiūlymų potencialiems klientams dizaino kūryba bei vizualizacija;
Naujienlaiškių dizaino kūryba ir maketavimas;
Įgyvendintų lauko reklamos fotografijų retušavimas;
Maketų rengimas ir adaptavimas įmonės socialiniams tinklams;
Įmonės internetinės svetainės dizaino priežiūra ir jos tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu esi įgijęs (usi) aukštesnįjį/aukštąjį išsilavinimą, pageidautina dailės/dizaino srityje;
Puikiai dirbi šiomis kompiuterinėmis programomis: Microsoft Office, Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator);
Esi pozityvūs (i), optimistiškas (a), linksmas (a), kūrybiškas (a) ir energingas (a);
Domiesi pasaulinėmis dizaino tendencijomis;
Esi meniškos sielos;
Mėgsti fotografiją.

Įmonė siūlo

Sąžiningą elgesį su darbuotojais visur ir visada;
Kompetencijas ir rinkos sąlygas atitinkantį atlygį bei priedus;
Draugišką, pozityvų ir šiltą kolektyvą (su dizaineriu - 3 žmonės);
Galimybes tobulinti ir realizuoti savo gebėjimus;
Komfortišką darbo vietą;
Galimybę kartais padirbėti iš namų;
Papildomas apmokamas 5 atostogų dienas išdirbus įmonėje 2 metus ir 10 dienų išdirbus 3 metus;
Penkatdieniais dirbame valandą trumpiau;
Vienas į kitą mes kreipiamės tu ir pietaujame kartu.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB Neoreklama
NEOREKLAMA - tai lauko reklamos ekspertų komanda;
Reklamos versle mes jau 15 metų;
Esame novatoriški, lankstūs ir lojalūs ;
Pas mus viskas paprasta, aišku ir atvira;
Idėja, dizaino projektas, atspausdinimas, eksponavimas - mes galime pasirūpinti visa Jūsų lauko reklama;
Siūlome didelį reklaminių plotų pasirinkimą magistraliniuose šalies keliuose bei Kauno mieste;