Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Re formus“

Dizaineris (-ė) - maketuotojas (-a)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Re formus“

Darbo pobūdis

  • Reklaminės medžiagos dizainas, maketavimas;
  • Failų ruošimas ofsetinei, skaitmeninei, plačiaformatei, spaudai;
  • Lauko reklamos iškabų projektavimas- maketavimas;
  • Automobilių apipavidalinimo dizainas;
  • Naujų dizaino idėjų pateikimas ir įgyvendinimas;
  • Adaptacijų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbas su Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign programomis;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, operatyvumas;
  • Darbas komandoje;
  • Darbo patirtis spaustuvėje ar dizaino agentūroje, reklamos gamybos įmonėje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Naują- modernų ofisą Avižieniuose;
  • Visus spaudos ir gamybos aparatus vienoje vietoje, todėl matysite kaip gimsta jūsų kurtas produktas;
  • Darbą su žinomiausiais ženklais Lietuvoje ir ne tik;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

Reklamos gamyba ir spauda:
Įmonė veikia dvejomis kryptimis, tai reklamos gamyba :
Tūrinės raidės, iškabos, prekybiniai stendai;
CNC frezavimas, lazeriavimas, pjovimas;
Metalo ir aliuminio virinimas;
Nestandartinių stendų ir kitų produktų reklamai gamyba.
Spauda:
Skaitmeninė mažo formato spauda ( skrajutės, vizitinės, kalendoriai ir kt.);
Plataus formato spauda ( tentai, lidpukai, tekstilės, drobės)
Plataus formato UV spauda ant kietų paviršių ( spauda ant plastiko, kartono, organinio stiklo, medžio ir kt);
informacija apie UAB „Re formus“
1783 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.