Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Haltex"
More about company »

Dizaineris (-ė) - maketuotojas (-a)

Alytus - UAB "Haltex"

Darbo pobūdis

  • Derinti dizaino klausimus su klientais;
  • Dizaino kūrimas ir paruošimas spaudai;
  • Darbų planavimas ir suplanuotų terminų laikymasis.

Reikalavimai

  • Puikūs darbo specializuotomis kompiuterinėmis programomis įgūdžiai (Adobe Illustrator, Corel Draw);
  • Savarankiškumas, kruopštumas ir atsakingumas.

Privalumai:
  • Darbas kitomis grafinėmis programomis (Adobe photoshop, Corel photo paint);
  • Failų parengimo spaudai patirtis;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti save.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Haltex istorija prasideda 1919 m. Anglijoje esančiame Lankašyro (angl. Lancashire) mieste. Tuo metu įmonę sudarė dvi gamyklos ir dirbo 175 darbuotojai.
Robert John Moores plėsdamas verslą palengva visą gamybą ir pagrindinį ofisą perkėlė iš Anglijos į Lietuvoje esantį Alytaus miestą, taip pat atidarė ir ofisą Vilniuje. Šiuo metu Haltex įmonė yra išaugusi iki 340 darbuotojų. Kvalifikuotų specialistų ir pažangiausių technologijų pagalba gamina aukščiausios kokybės gaminius beveik visoms sporto šakoms (iki 14 000 gaminių per savaitę, kai pristatymo laikas yra iki 4 savaičių).
Mes puoselėjame tradicijas, esame socialiai atsakingi, mums rūpi mūsų klientai, žmonės, su kuriais dirbame, ir visų jų kompetencijos.
Informacija apie UAB "Haltex"
1057 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
345
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 862 €
25% uždirba 862-949 €
25% uždirba 949-1086 €
25% uždirba nuo 1086 €
Vadovas: Robert John Moores