Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rubela"
More about company »

DIZAINERIS (-Ė) - MAKETUOTOJAS (-A)

Kaunas - UAB "Rubela"

Darbo pobūdis

  • įvairios reklaminės medžiagos maketavimas ir paruošimas spaudai, nuotraukų apdorojimas ir paruošimas naudojimui el. parduotuvėje.

Reikalavimai

  • aukštesnysis išsilavinimas dailės, dizaino srityje;
  • puikūs darbo įgūdžiai Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw programomis;
  • kruopštumas, organizuotumas, atidumas detalėms;
  • efektyvus maketavavimo darbas, operatyviai atliekamos korekcijos;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas, draugišką darbo kolektyvą;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę augti ir tobulėti kartu su besiplečiančia įmone;
  • visas efektyviam darbui reikalingas priemones.

Mažmeninės prekybos įmonė. Platus prekių asortimentas grožio, higienos produktų, kvepalų, įrangos ir aksesuarų segmente. UAB Rubela siekia tapti viena iš el. komercijos lyderiu Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Rubela"
15
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.