Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rubela"
More about company »

DIZAINERIS (-Ė) - MAKETUOTOJAS (-A)

Kaunas - UAB "Rubela"

Darbo pobūdis

  • įvairios reklaminės medžiagos maketavimas ir paruošimas spaudai, nuotraukų apdorojimas ir paruošimas naudojimui el. parduotuvėje.

Reikalavimai

  • aukštesnysis išsilavinimas dailės, dizaino srityje;
  • puikūs darbo įgūdžiai Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw programomis;
  • kruopštumas, organizuotumas, atidumas detalėms;
  • efektyvus maketavavimo darbas, operatyviai atliekamos korekcijos;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas, draugišką darbo kolektyvą;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę augti ir tobulėti kartu su besiplečiančia įmone;
  • visas efektyviam darbui reikalingas priemones.

„Mini-Maxi.lt“ – revoliucinis grožio ir namų prekių klubas internete. Maištaujančios kainos ir sumanaus apsipirkimo modelis
Informacija apie UAB "Rubela"
14
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Gutauskas