Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GREITA SPAUDA"
More about company »

Dizaineris (-ė) – maketuotojas (-a)

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "GREITA SPAUDA"

SIŪLOME:

Darbas Naujamiestyje, Birželio 23-osios g.12, Vilniuje;

Sąžiningas atlyginimas; patogios darbo sąlygos ir karjeros galimybės.

DARBO POBŪDIS:

Katalogų, skrajučių, bukletų, reklaminių iškabų kūrimas bei maketavimas. Failų skaitmeninei ar plačiaformatei spaudai, šilkografijai, ploteriavimui, lazeriavimui, kirtimui ir frezavimui, brėžinių ir išklotinių pakuotėms ruošimas.

REIKALAVIMAI:

 mokėti dirbti ADOBE paketu (indesign, illustrator, photoshop);
 dizainerio darbo įgūdžiai;
 darbštumas, tvarkingumas, atsakingumas;
 sąžiningumas ir patikimumas.

Spaudos ir reklamos srities žinias, patirtį kuriant pakuotes ir 3D vizualizacijas vertinsime kaip privalumą.

Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus, nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB „Greita spauda“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "GREITA SPAUDA"
1088 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 685 €
25% uždirba 685-979 €
25% uždirba 979-1230 €
25% uždirba nuo 1230 €
Vadovas: Rapolas Danilevičius