UAB „GSP SUPPLY“

Jaunesnysis (-ioji) dizaineris (-ė) – maketuotojas (-a)

Nuo 825 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GSP SUPPLY“

SIŪLOME:

Darbas Naujamiestyje, Birželio 23-osios g.12, Vilniuje;

Sąžiningas atlyginimas, patogios darbo sąlygos ir karjeros galimybės.

DARBO POBŪDIS:

Katalogų, skrajučių, tentų, reklaminių iškabų maketavimas;
Failų spaudai (skaitmena, ofsetas ir t.t) ir gamybai ruošimas;
Įvairių dizaino projektų ruošimas ir įgyvendinimas.

REIKALAVIMAI:

Mokėti dirbti ADOBE paketu (illustrator, indesign, photoshop);
Dizainerio darbo įgūdžiai;
Atidumas detalėms;
Sąžiningumas ir patikimumas.

Spaudos ir reklamos srities žinias bei patirtį kuriant pakuotes vertinsime kaip privalumą.

Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus, nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Atlyginimas

Nuo 825 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „GSP SUPPLY“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
informacija apie UAB „GSP SUPPLY“
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1024 €
25% uždirba 1024-1402 €
25% uždirba 1402-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €