Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARSENALAS“

Dizaineris (-ė) - pardavimų vadybininkas (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ARSENALAS“

Darbo pobūdis

UAB „Arsenalas“įmonė , tiekianti ir prekiaujanti: marmuro, granito, kvarco ir kvarcito plokštėmis ir plytelėmis, ieško naujo komandos nario moderniame mūsų interjero salone Klaipėdoje ir Vilniuje.

Darbo pobūdis: klientų konsultavimas, projektavimo darbai pagal individualius užsakymus, plačios informacijos apie produkciją apdorojimas ir pateikimas klientui,
salono ekspozicijos priežiūra, apskaitos vedimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis su plytelėmis, granito, marmuro pardavimais – privalumas;
Darbas CD braižymo-projektavimo programomis;
Patirtis darbe su apskaitos programomis - privalumas;
Mokėjimas dirbti su elektroniniu kasos aparatu - privalumas;
Labai geri darbo su žmonėmis ir organizavimo įgūdžiai;
Motyvacija, aktyvumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Nuolatinį tobulėjimą;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją bei visas šiuolaikiškas darbo priemones;
Laiku mokama atlyginimą, atitinkanti Jūsų kompetencijas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Įmonė, prekiaujanti granito, marmuro dirbiniais bei įvairiomis plytelėmis
informacija apie UAB „ARSENALAS“
1703 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1485 €
25% uždirba 1485-1605 €
25% uždirba 1605-1818 €
25% uždirba nuo 1818 €