UAB „ARSENALAS“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARSENALAS“

Darbo pobūdis

Informacijos apie produkciją apdorojimas ir pateikimas klientui;
Salono ekspozicijos priežiūra, apskaitos vedimas;
Klientų konsultavimas;
Nustatytų pardavimo tikslų siekimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis koleginis išsilavinimas;
Patirtis pardavimuose - nuo 1 metų;
Patirtis prekyboje su plytelėmis, natūralaus akmens plokštėmis - privalumas;
Darbas su AutoCAD programomis - privalumas;
Patirtis darbe su apskaitos programomis - privalumas;
Labai geri darbo su žmonėmis ir organizavimo įgūdžiai;
Motyvacija, aktyvumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Nuolatinį tobulėjimą;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją bei visas šiuolaikiškas darbo priemones;
Laiku mokamą atlyginimą, bei priedus už rezultatus.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir pasiektų rezultatų darbo metu.

Granito, marmuro, onikso, kvarco prekyba ir apdirbimas. Itin platus pasirinkimas akmens stalviršiams,
mozaikų interjerui, keraminių ir akmens masės plytelių vidaus ir lauko apdailai.
informacija apie UAB „ARSENALAS“
2334 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2241 €
25% uždirba 2241-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €