Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Juritos baldai“

DIZAINERIS (-Ė) - PROJEKTUOTOJAS (-A)

1250-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Juritos baldai“

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje Tu prisidėsi prie idėjų kūrimo, dirbsi tiek su interjero erdvių, tiek su nestandartinių kietųjų baldų projektais, rengsi vizualizacijas.

Reikalavimai

  • Tikimės, kad gebi dirbti kompiuterinėmis programomis - AutoCAD, Sketch Up, Enscape3D arba kitomis vizualizavimo programomis.
  • Privalumas, jei esi įgijęs panašaus darbo patirties (baldų ir/arba erdvių projektavimas, vizualizavimas)
  • Dizainas, interjerai, grožis Tave džiugina.

Mes jums siūlome

  • Nuo įsitraukimo ir puikių Tavo rezultatų priklausančius priedus ir atlygio augimo galimybę.
  • Dinamišką poziciją - kiekvienas mūsų projektas yra išskirtinis (nuo prabangaus virtuvės erdvės interjero ir baldų projekto, iki vienos didžiausių pasaulyje, automobilių dalių gamintojų, kompanijos Hella darbo erdvių įrengimo).
  • Skirtingų sričių specialistų komandą – dirbsi kartu su technologais, gamybos ekspertais, konstruktoriais, dizaineriais ir architektais, kurie visuomet yra pasirengę padėti ir pasidalinti žiniomis. Mes tikime, kad tik padėdami vieni kitiems mes galime augti patys.
  • Tapti kompleksinių projektų dalimi - dirbdamas (-a) mūsų komandoje turėsi galimybę pamatyti, kaip Tavo idėjos ir projektiniai sprendimai pritaikomi gamyboje ir erdvių įrengimo procese.
  • Efektyviam ir sveikam darbui pritaikytą darbo vietą – kurdami biurų erdves ir baldus, pasirūpinome, kad ir mūsų pačių biuras būtų modernus, darbo aplinka ergonomiška, o komandai būtų patogu ir gera dirbti. (300 kv.m studijoje galėsi išsirinkti labiausiai Tau patinkančią erdvę)
  • Lankstų požiūrį į nuotolinio darbo galimybę.

Atlyginimas

1250-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Juritos baldai“

UAB Juritos baldai (Juritta Furniture),

Juritta Furniture – tai nestandartinių, kietųjų baldų gamybos kompanija. Mūsų darbas apima visą gamybos procesą - pradedame nuo interjero idėjos, atvaizduojame ją vizualizacijose, rengiame techninius erdvių brėžinius, projektuojame baldus, rengiame techninį-darbo projektą, gaminame. Baigiame procesą sumontuodami baldus/koordinuodami erdvių įrengimą. Kiekvienas mūsų projektas yra išskirtinis, tad ir šioje pozicijoje reikalingas žmogus, kuriam būtų įdomu nuolat ieškoti naujų sprendimų, sparčiai mokytis ir tobulėti. Mumis pasitiki ne tik išskirtinių sprendimų savo namų erdvėms ieškantys individualūs klientai, bet ir kompanijos, pasaulio lyderės - Hella Group, Nordzucker ir kitos.

You also might be interested in: