Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ARSENALAS"
More about company »

Pardavėjas(-a) - konsultantas(-ė) Dizaineris(-ė)

900–1000 Eur
Vilnius - UAB "ARSENALAS"

Darbo pobūdis

UAB „Arsenalas“įmonė , tiekianti ir prekiaujanti: marmuro, granito, kvarco ir kvarcito plokštėmis ir plytelėmis, ieško naujo komandos nario naujai atsidarančiame mūsų interjero salone Vilniuje.

Darbo pobūdis: klientų konsultavimas, projektavimo darbai pagal individualius užsakymus,
salono ekspozicijos priežiūra, plačios informacijos apie produkciją apdorojimas ir pateikimas klientui.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Darbas CD braižymo-projektavimo programomis
Darbo patirtis su plytelių, plokščių pardavimais – privalumas;
Labai geri darbo su žmonėmis ir organizavimo įgūdžiai;
Motyvacija, aktyvumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Nuolatinį tobulėjimą;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją bei visas šiuolaikiškas darbo priemones;
Laiku mokama atlyginimą, atitinkanti Jūsų kompetencijas.

Atlyginimas

900–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė, prekiaujanti granito, marmuro dirbiniais bei įvairiomis plytelėmis
Informacija apie UAB "ARSENALAS"
1423 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1294 €
25% uždirba 1294-1432 €
25% uždirba 1432-1619 €
25% uždirba nuo 1619 €
Vadovas: Giedrius Rutkauskas