Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MultimediaMark"
More about company »

DIZAINERIS (-Ė)

700–1000 Eur
Vilnius - UAB "MultimediaMark"

Darbo pobūdis

Dizaino koncepcijos, piešimas, iliustracijos, animacija, nuotraukų apdirbimas.

Reikalavimai

Išsilavinimas dailės, dizaino srityje;
Patirtis su specializuotomis programomis;
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai;
Darbas ofise arba namuose pilną darbo dieną;
Siunčiant CV, nurodykite arba pridėkite portfolio.

Mes jums siūlome

Mūsų kompanija pasižymi kūrybinga darbo atmosfera, siūlome kartu realizuoti įdomias naujas idėjas;

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB „MultimediaMark“ jau 17 metų sėkmingai vysto interneto, multimedijos, pristatymų, animacijos projektus.
Informacija apie UAB "MultimediaMark"
805 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Švėgžda