UAB „Vokė-III“

Dizaineris eksporto projektams

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vokė-III“

Darbo pobūdis

Bendravimas su užsienio klientais, jų poreikių išgryninimas bei projekto sukūrimas;
Virtuvės bei kitų baldų projektavimas, sąmatos skaičiavimas, dokumentacijos paruošimas gamybai;
Projekto valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis dizaino srities išsilavinimas;
Domėjimasis baldais, naujausiomis jų tendencijomis;
Mokėjimas dirbti savarankiškai, dirbti su keliais projektais vienu metu, darbo organizavimo įgūdžiai;
Darbo patirtis ne mažesnė nei 2 metai baldų projektavimo srityje;
Anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu (būtinas);
Galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Idomų ir atsakingą darbą gerai sustyguotoje komandoje;
Karjeros ir tobulėjimo galimybę;
Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Komandiruotes į užsienį;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Specializuota virtuvės baldų projektavimo, gamybos bei prekybos UAB „Vokė-III” savo veiklą pradėjo 1991 metais. Jau daugiau kaip 30 metų yra viena didžiausių modernių, klasikinių bei tradicinių virtuvės baldų gamybos įmonių Lietuvoje.
Per metus bendrovė suprojektuoja, pagamina ir parduoda daugiau nei 5000 vienetų virtuvės bei kitų korpusinių baldų komplektų. Šiuo metu sėkmingai veikiame visoje Lietuvoje, susitikdami su klientais Vilniaus ir Kauno salonuose. Taip pat eksportuojame savo produkciją į Daniją, Norvegiją, Švediją, Latviją, Didžiąją Britaniją, Olandiją ir kitas šalis, kuriose esame patikimi ir laiko patikrinti partneriai savo klientams.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Vokė-III“
1552 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 935 €
25% uždirba 935-1428 €
25% uždirba 1428-1947 €
25% uždirba nuo 1947 €