Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kauno loftas"
More about company »

Dizaineris - maketuotojas

Kaunas - UAB "Kauno loftas"

Darbo pobūdis

Firminio stiliaus kūrimas;
Logotipų kūrimas;
Faktų iliustravimas;
Meniu, lankstinukų, banerių, iliustracijų, ir kitų maketų kūrimas;
Failų paruošimas spaudai;
Idėjų generavimas ir realizavimas, dalyvavimas kūrybiniame procese.

Reikalavimai

Darbo grafinėmis programomis patirtis ir gebėjimai (CorelDraw, Adobe Iliustrator, Photoshop);
Kūrybiškumas, savarankiškumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

Darbą pilnai darbo dienai;
Darbą jaunatviškame kolektyve;
Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Dinamiška, greitai auganti įmonė, kuri specializuojasi viešojo maitinimo srityje. Valdomi restoranai: Režisierius, Michelle, Grill London, Paslėpti receptai, Jm by Režisierius ir kiti.
Informacija apie UAB "Kauno loftas"
20
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Lavrinavičius