Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "DAINAVA"
More about company »

Dizaineris - maketuotojas vienoje didžiausių Lietuvoje drabužių vystymo ir gamybos įmonėje

Alytus, Birštonas, Varėna - AB "DAINAVA"

Darbo pobūdis

Būtina mokėti:

1. Maketuoti Illustrator programa, BŪTINA
2. Suprasti angliškai
3. Darbo patirtis su sublimacijos mašina, LABAI didelis privalumas;

Papildomi privalumai:

Failų pernešimas ant lekalų, paruošimas spaudai/dažymui;
Dizainų kūryba parodinėms kolekcijoms;
Skrajučių, reklaminių banerių maketavimas, skatinant kompanijos žinomumą;
Pagalba, ruošiant/maketuojant parodinius įmonės stendus;

Reikalavimai

Vidurinis profesinis/aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas
Puikios lietuvių bei geros anglų kalbų žinios (nuolatos lankosi užsienio kompanijos ir reikia gebėti atsakyti į klausimus anglų kalba);
Profesiniu lygiu išmanyti "Illustrator" "Coreldraw" programas;
Atsakingumas atliekant pavestą darbą;
Kruopštumas bei atidumas;
Savarankiškumas
Sąžiningumas

Mes jums siūlome

Gerą atmosferą;
Darbą su naujausia įrangą;
Tarptautinę patirtį; Galimybė dalyvauti tarptautinėse parodose, bendradarbiauti su pasaulinio lygio drabužių dizaineriais bei drabužių dizaineriais.
Konkurencingą atlyginimą, kuris priklausys nuo kandidato patirties ir galimybių atlikti tam tikrus darbus;
Geriausią kolektyvą ever:)

KONFIDENCIALUMAS atrankos dalyviams GARANTUOJAMAS!!!

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Dainava - daugiau nei 60 metų rinkoje esanti įmonė, kurios pagrindinė veikla - mados drabužių siuvimas. Įmonėje dirba apie 250 darbuotojų. Darbuotojų kaita įmonėje ytin maža, nes mes vertiname kiekvieną savo žmogų.
Įmonė pradėjo veiklą taip pat ir naujoje srityje - sporto drabužių siuvime.
Informacija apie AB "DAINAVA"
796 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Regina Morkuvienė