Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Blulita"
More about company »

Dizaineris - maketuotojas

Vilnius - UAB "Blulita"

Darbo pobūdis

Reklaminių bukletų, skrajučių kūrimas ir maketavimas;
Interneto kampanijų organizavimas;
Elektroninės parduotuvės medžiagos papildymas;
Įvairių dizaino užduočių ir projektų įgyvendinimas;
3D modeliavimas/braižyba;
Darbas Adobe programomis: InDesign, Photoshop, Illustrator ir analogiškomis.

Reikalavimai

Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti savo veiklą;
Kompiuterinis raštingumas;
Bent viena užsienio kalba iš anglų/vokiečių/rusų.

Mes jums siūlome

Įdomius projektus;
Darbą draugiškame kolektyve stabiliai dirbančioje bendrovėje;
Geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Įkurta 2009 metais, UAB Blulita tapo kompanijos Blum® atstovu Lietuvoje.
BLUM furnitūros gamintojai žinomi visame pasaulyje dėl savo tobulo judėjimo sprendimų balduose, visuotinai pripažinto dizaino ir ilgaamžiškumo.
Informacija apie UAB "Blulita"
697 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Dailidė