Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ZBIGA"
More about company »

Dizaineris - marketingo vadybininkas

Vilnius - UAB "ZBIGA"

Darbo pobūdis

Reklaminių maketų/spaudos dizaino kūrimas ir maketavimas.

Nuotraukų retušavimas ir paruošimas tolimesniam naudojimui.

Internetinių banerių kūrimas (statinių ir animuotų).

Internetinės svetainės administravimas.
Idėjų generavimas ir dalyvavimas kūrybiniame procese.
Įvairių kitų dizaino užduočių ir projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai

Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas dizaino srityje;

Adobe paketo išmanymas ir praktiniai įgūdžiai;

Gebėti perkelti idėjas į vizualinius sprendimus;

Kūrybiškumas, atidumas;
Komunikabilumas;
Mokėjimas dirbti atsakingai, tiek komandoje tiek savarankiškai;
Geros anglų kalbos žinios;

Greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;

Gebėjimas tikslingai planuotis laiką ir laikytis terminų.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą modernioje ir augančioje įmonėje;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas reikiamas priemones darbui atlikti;
Laiku mokamą atlyginimą.

Itin vertiname:
Domėjimąsi interjero dizainu ir naujausiomis tendencijomis;
Norą mokytis ir tobulėti;
Online marketingo principų išmanymą;
Neribotą kūrybinę energiją;
Web dizaino žinias.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "ZBIGA"

UAB "ZBIGA"

Jau 20 metų Lietuvoje gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Informacija apie UAB "ZBIGA"
1090 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 854 €
25% uždirba 854-1100 €
25% uždirba 1100-1271 €
25% uždirba nuo 1271 €
Vadovas: Gražina Jodikienė