UAB „Personalo valdymo sistemos“

Dizaineris – projektų administratorius (-ė)

1100-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Ruošti pasiūlymus (vizualizacijas) su turiniu ir kaina, atsižvelgiant į kliento poreikius;
Bendrauti su esamais klientais ir organizuotis video - susitikimus, patariant klientams dėl namo apstatymo baldais, interjero stiliaus ir kt. iš įmonės asortimento;
Operatyviai ir pagal sutartus terminus reaguoti į klientų pageidavimus, atlikti pakeitimus teiktuose pasiūlymuose;
Profesionaliai bendrauti su esamais klientais (lietuvių ir anglų kalbomis), gaunant iš klientų atgalinį ryšį ir privalomą dokumentaciją užsakymų registravimui;
Savo idėjomis prisidėti prie asortimento atnaujinimo ir naujų gaminių įvedimo procesų;
Glaudžiai bendradarbiauti ir dirbti komandoje su dizaineriais, projektuotojais, pardavimų vadovu bei gamybos vadovu.

Reikalavimai:

Universitetinis išsilavinimas interjero, dizaino srityje;
Sugebėjimas valdyti projektus laikantis terminų, planuotis darbus ir susidėlioti prioritetus;
Patirtis, dirbant su projektavimo ir baldų dizaino programomis (Pro100, SketchUp Pro ir kt.);
Sėkminga patirtis derinant užsakymus su užsienio klientais;
Geras kompiuterinis raštingumas, apimantis pagrindines ofiso programas;
Aukštas profesinės anglų kalbos lygis, leidžiantis dalyvauti video - susitikimuose su klientais, esant poreikiui - ir parodose užsienyje;
Turėti galimybę vykti į komandiruotes ir, esant poreikiui, su kitais komandos nariais, atstovauti įmonę parodose;
Asmeninės savybės: komunikabilumas, diplomatiškumas ir gebėjimas dalykiškai reprezentuoti įmonę.

Mes jums siūlome:

Darbą draugiškame kolektyve, dalyvavimą įmonės mokymuose, renginiuose ir užsienio parodose;
Augimo ir tobulėjimo perspektyvas tarpkultūrinėje erdvėje kartu su augančia įmone;
Lankstų darbo grafiką su galimybe dirbti iš namų.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bandomuoju laikotarpiu 1100 - 1200 € bruto. Po bandomojo 1600 € bruto.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - įmonė, gaminanti aukštos kokybės, projektinius, natūralaus medžio masyvo baldus. Didžiąją dalį produkcijos eksportuoja į Skandinaviją, poilsinių namelių statytojams ir nekilnojamo turto vystytojams. Šiuo metu į savo komandą Šiauliuose kviečia interjero dizainerį projektų valdymui B2B sektoriuje.