Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FL Technics“
More about company »

Dokumentų administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „FL Technics“
Darbo pobūdis:
  • Rengti ir išduoti su mokymų procesu susijusią dokumentaciją, ataskaitas ir sertifikatus;
  • Tikrinti mokymų dokumentaciją;
  • Administruoti mokymų duomenų bazę;
  • Mokymų kokybės kontrolė.

Reikalavimai:
  • Anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas ir dėmesys detalėms;
  • Laiko planavimo įgūdžiai, atsakomybės jausmas, operatyvumas;
  • Iniciatyvumas, noras mokytis, organizuotumas.

Mes jums siūlome:
  • Darbą aviacijos srityje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Gerą atmosferą ir draugiškus kolegas;

FL Technics is a global provider of aircraft maintenance, repair and overhaul (MRO) services. Through speed, knowledge and innovative solutions we aim to build a safer aviation world. We value partnership, ownership, continuous improvement, positive attitude, and respect. With the team of over 1.200 professionals operating at modern hangars and shops in Lithuania, Indonesia China and within the extensive network of line maintenance support across Europe we serve customers from Europe, the CIS and Russia, Asia-Pacific and Africa. Company specializes in base maintenance, line maintenance, spare parts & component support, engine, APU & LG management solutions, full aircraft engineering, and technical training.
FL Technics is an EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21, FAA-145 (Indonesia) certified company. FL Technics is a member of Avia Solutions Group AB, an aviation holding company with over 30 subsidiaries worldwide.
Informacija apie UAB „FL Technics“
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
841
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1276 €
25% uždirba 1276-1855 €
25% uždirba 1855-2821 €
25% uždirba nuo 2821 €
Vadovas: Žilvinas Lapinskas