Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Limedika“
More about company »

DOKUMENTŲ TVARKYMO SPECIALISTAS (-Ė) DARBUI KAUNE (ERDVĖS G. 51, RAMUČIAI)

Kaunas - UAB „Limedika“

Darbo pobūdis

Dokumentų rūšiavimas ir atrinkimas pagal nustatytą sistemą;
saugotinų dokumentų aprašų suvedimas į dokumentų valdymo sistemą;
naikintinų dokumentų sąrašų parengimas, dokumentų atrinkimas ir paruošimas naikinimui.

Reikalavimai

Aukštesnysis išsilavinimas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
kruopštumas, atsakingumas;
gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą profesionaliame ir dideliame kolektyve;
profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes, geras darbo sąlygas;
draugišką atmosferą, visas darbui reikalingas priemones;
socialines garantijas.

Limedika - didmeninė farmacinė kompanija.
Informacija apie UAB „Limedika“
2289 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
266
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1011 €
25% uždirba 1011-1307 €
25% uždirba 1307-1814 €
25% uždirba nuo 1814 €
Vadovas: Eglė Audronė Zulanienė