Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Dokumentų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas

Vilnius - Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Darbo pobūdis

  • Dokumentų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 14
  • Dokumentų valdymo skyriaus (toliau - skyrius) vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga versti Finansų ministerijos dokumentus į anglų kalbą ir iš jos bei vertėjauti žodžiu.
  • raštu (prireikus žodžiu) atlikti finansų ministro, viceministrų, ministerijos kanclerio pasirašytų arba jų vardu gaunamų dokumentų vertimą į anglų kalbą ir iš jos;
  • versti ir redaguoti ministerijos administracijos padalinių darbui reikalingus dokumentus;
  • versti žodžiu ministerijos vadovybės bei kitų valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), oficialių bei darbinių vizitų metu;
  • prireikus versti žodžiu aptarnaujant ministerijos priimamąjį;
  • konsultuoti ministerijos valstybės tarnautojus ir darbuotojus anglų kalbos rašybos bei žodžių, frazių tinkamo vartojimo klausimais, teikti pasiūlymus anglų kalbos terminijos bei sinonimų vartojimo prasme;
  • pagal savo kompetenciją vykdyti kitus nenuolatinio pobūdžio tiesioginio vadovo pavedimus.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą;
  • būti susipažinęs su teisės aktais, reglamentuojančiais Finansų ministerijos veiklos sritis;
  • turėti vertimo raštu ir žodžiu iš ir į anglų kalbą darbo patirties;
  • mokėti anglų kalbą įgudusio vartotojo lygmens C2 lygiu;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterio programomis: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet Explorer;
  • gebėti savo veikloje taikyti veiklos planavimo principus bei organizuoti savo veiklą, orientuodamas į prioritetinių užduočių vykdymą;
  • gebėti tinkamai organizuoti ir planuoti savo veiklą, pasirinkti tinkamus veiklos būdus ir metodus, užtikrinančius nustatytų tikslų pasiekimą ir užduočių atlikimą.
CVB client

Lietuvos Respublikos finansų ministerija

daugiau info vtd.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 1562€
92% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra gruodžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)