Gi Group Lithuania

Domiesi mechanika ir turi techninį išsilavinimą?

1800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Siūlome darbą mechanikui technikui moderniame, nuolat augančiame tabako fabrike.

DARBO POBŪDIS

Šiame darbe turėsi galimybę laisvai reikšti savo idėjas, siekti užsibrėžtų tikslų ir gilinti jau turimas žinias. Tai ne tik įdomus darbas, bet ir atsakingas, orientuotas į darbų saugą bei aplinkosaugą.

Tavo atsakomybės:

  • Mechaninės dalies aptarnavimo darbai;
  • Įrangos profilaktinė patikra ir remontų planavimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Įrenginių darbo priežiūra laikantis visų darbo saugos reikalavimų.

Čia patiks tiems, kurie yra:

  • orientuoti į tikslą,
  • turi idėjų, kuriomis nori ne tik dalintis, bet ir įgyvendinti,
  • rūpinasi saugia aplinka ir nori tapti švaresnės ateities kūrimo dalimi.

Turi klausimų? Inesa mielai į juos atsakys: .

Reikalavimai darbuotojui

Šiam darbui reikalingas kompiuterinis raštingumas bei gebėjimas ne tik skaityti, bet ir suprasti techninius brėžinius. Tikimės, kad turi išsilavinimą techninėje srityje, o jei moki angliškai ir esi dirbęs šioje srityje anksčiau - būtų didelis privalumas.

  • Rūpinamės savo darbuotojų gera savijauta darbe, todėl sprendžiame darbo metu kylančias problemas;
  • Kompensuojame sporto, sveikatingumo ir asmeninio tobulėjimo veiklas;
  • Papildomai draudžiame gyvybės draudimu;
  • Nemokamai nuvežame į ir iš darbo;
  • Tau priklausys papildoma atostogų diena;
  • Gausi papildomas lėšas pensijos kaupimui ir kasmetinį atostogų priedą.

Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.