UAB „Donato Jurgaičio odontologijos klinika“

Donato Jurgaičio odontologijos klinikos administratorė (-ius)

1400-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Donato Jurgaičio odontologijos klinika“

Darbo pobūdis

Klinikos dokumentacijos, korespondencijos tvarkymas, skambučių priėmimas. Pacientų srautų valdymas, vizitų planavimas. Pasitikimas ir išlydėjimas. Klientų konsultavimas, informacijos teikimas. Darbas su kasa, sąskaitų išrašymas. Kitų administracinio pobūdžio darbų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome administracinį klinikos darbą išmanančios (-io), mėgstančios (-io), dirbti norinčios (-io) ir galinčios (-io) administratorės (-iaus). Privalumai: komunikabilumas, bendravimo psichologijos išmanymas, noras dirbti komandoje, atsakomybė, žmogiškumas ir greitis.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą, aukštos kvalifikacijos, nuostabių gydytojų, asistentų ir kitų kolegų komandoje.

Atlyginimas

1400-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Klinikoje atliekamos visos odontologijos paslaugos. Tiek pačios paprasčiausios, tiek sudėtingos chirurginės intervencijos. Daugiau informacijos: .
informacija apie UAB „Donato Jurgaičio odontologijos klinika“
2350 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.