Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Laisvalaikio dovanos“

Dovanų ekspertė (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 345 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Laisvalaikio dovanos“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir įspūdžio dovanų pardavimas Laisvalaikio Dovanos parduotuvėse Vilniuje 0,75 etato PC PUPA, Priegliaus g.

Reikalavimai

> Atsakingumas, pozityvus mąstymas ir entuziazmas;
> Nepriekaištinga lietuvių kalba žodžiu ir raštu;
> Gebėjimas "parduoti" idėjas.

Privalumai:
> Pardavimų ir klientų aptarnavimo patirtis.

Mes jums siūlome

> Lankstų darbo grafiką, galimybė derinti su studijomis;
> Įdomų ir atsakingą darbą su šauniais produktais.

Atlyginimas

Nuo 345 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LaisvalaikioDovanos – 15 metų patirtį rinkoje sukaupusi įspūdžio dovanų parduotuvė. Esame tarpautinė komanda ir patirtimi dalinamės Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje. Prisijunk prie mūsų ir kartu užpramogausime pasaulį!
informacija apie UAB „Laisvalaikio dovanos“
1023 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.