Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FREZIJŲ PUOKŠTĖ“

Dovanų parduotuvės vedėja (-as)

800-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „FREZIJŲ PUOKŠTĖ“

Darbo pobūdis

  • Parduotuvės darbo organizavimas ir kontrolė, parduotuvės dokumentacijos tvarkymas;
  • Prekių likučių valdymas ir kontrolė;
  • Aktyvūs bendravimas su parduotuvės klientais - aptarnavimas;
  • Konsultavimas, prekių asortimento pristatymas;
  • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekių ir prekybos salės paruošimas prekyba.

Reikalavimai

  • Vadovavimo komandai patirtis (parduotuvės vedėjos darbo patirtis būtų privalumas);
  • Puikūs kontakto užmezgimo ir prekės pristatymo įgūdžiai;
  • Tikslo siekimas, orientacija į pardavimus;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį darbo užmokestį.
  • Neterminuotą darbo sutartį pilnu etatu.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pagal susitarimą

Dovanų ir interjero parduotuvė 'Frezija' esanti PPC "Akropolis"
informacija apie UAB „FREZIJŲ PUOKŠTĖ“
726 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 657 €
25% uždirba 657-688 €
25% uždirba 688-833 €
25% uždirba nuo 833 €