Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) TERMINUOTA 2 sav.

6-6,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UniCall

Darbo pobūdis

  • Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas telefonu;
  • Pagalba klientams sprendžiant sudėtingas situacijas;
  • Užsakymų priėmimas ir suvedimas į sistemą.
  • Darbo terminas 2022 01 17 - 28

Reikalavimai darbuotojui

  • Greita orientacija;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai bei technologijų išmanymas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Gebėti bendrauti anglų, rusų kalbomis (privalumas).

Mes siūlome

Esame UAB „DPD Lietuva“ partneriai, siūlome darbą skandinaviškame skambučių centre, DPD klientų aptarnavime.

Mes siūlome:
  • Galimybę dirbti tarptautinėje įmonėje.
  • Konkurencingą atlygį ir svarią priedų sistemą;
  • Patogią darbo vietą;
  • Jaunatvišką kolektyvą;
  • Įvadinius ir palaikomuosius mokymais;
  • Galimybė derinti darbą su studijomis.

Atlyginimas

6-6,50 €/val. neatskaičius mokesčių
CVB client

UniCall

UAB "Kaunas communication centre" – tai skandinaviškos kilmės ir kultūros kompanija, teikianti kontaktų centrų paslaugas Europoje. Kompanija įsteigta 2004 metais ir šiuo metu vienija daugiau kaip 1100 darbuotojų skambučių centruose Lietuvoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Slovakijoje.

Dėka ilgametės ir įvairiapusiškos patirties, teikiame plataus spektro paslaugas, apimančias aktyvius pardavimus ir klientų aptarnavimą telefonu bei elektroniniais kanalais, duomenų administravimą ir techninį palaikymą.

Darbe mes esame komanda, vieni iš kitų mokomės ir visi esame lygūs. Abipusis pasitikėjimas – pagrindinis mūsų santykių principas, todėl įsiklausome į savo darbuotojų poreikius ir idėjas. UniCall kompanijoje Jūsų laukia įdomus darbas su klientais, puikios darbo sąlygos, modernus biuras pačiame miesto centre ir, žinoma, draugiškas kolektyvas!
informacija apie UniCall
2124 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1232 €
25% uždirba 1232-1430 €
25% uždirba 1430-2355 €
25% uždirba nuo 2355 €