Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Brand Club“

DRABUŽIŲ APRAŠYMŲ SUVEDĖJA(-S) ANGLŲ KALBA

430-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brand Club“

Darbo pobūdis

Ieškome žmonių, kurie yra tvirtai nusiteikę tobulėti bei siekti savo tikslų. Jeigu galvoji, kad šlovė ir pinigai ateina žiūrint į lubas - deja, mums ne pakeliui. Jei neturi patirties - mes suprantame ir esame pasiruošę padėti ją įgyti. Jeigu galvoji, kad tas, kas eina kartu, eina ilgai- mes laukiame tavęs. Mes pasiruošę priimti ryžtingas asmenybes į savo komandą. Naujos idėjos ir tobulėjimas yra tai, kuo mes gyvename ir tikimės to paties iš tavęs. Mūsų įmonė šventai tiki, kad bendras darbas ir kiekvieno žmogaus idėjos gali daryti stebuklus. Ar tu pasiruošęs augti ir tobulėti kartu su išskirtine įmone Kaune? Jeigu taip, mes nuoširdžiai laukiame tavęs. Labai prašome nesikreipti tiems, kas siunčiate savo gyvenimo aprašymus į pirmus pasirodžiusius darbo skelbimus - mums reikia ASMENYBIŲ. Jeigu tu toks/tokia, netrukus sulauksi kvietimo atvykti į darbo pokalbį.

Reikalavimai darbuotojui

Darbas pilnu etatu

Gebėjimas greitai surasti informaciją, ją apdoroti ir pateikti

Skrupulingas dėmesys detalėms

Mokėjimas skaičiuoti, geros „Excel“ programos žinios

Puikus raštingumas Anglų kalba

Rūpestinga ir dėmesinga asmenybė bei gebėjimas būti stipriu komandos nariu

Stipri motyvacija, noras tobulėti, lojalumas bei patikimumas

Gebėjimas prisitaikyti

Laiku mokamą darbo užmokestį ir premijas pagal pasiektus pardavimų rezultatus

Mėnesinį aprangos limitą

Specialią nuolaidą draugams ir šeimos nariams aprangai įsigyti

Gimtadienio dieną suteikiama papildoma laisva mokama diena

Darbą draugiškoje ir inovatyvioje komandoje

Galimybę augti kartu su įmone

Galimybę dalyvauti visuose įmonės veiklos etapuose, taip tobulinant asmenines žinias bei įgyjant naujos patirties

Atlyginimas

430-800 €/mėn. į rankas

Brand Club didmeninė ir mažmeninė prekyba apranga.
informacija apie UAB „Brand Club“
1116 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.