Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
IĮ „Ekokrepšelis“

Drabužių kainuotoja

Nuo 642 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Prienai - IĮ „Ekokrepšelis“

Darbo pobūdis

Darbas dėvėtų drabužių rūšiavimo ir kainavimo sandėlyje.

  • Vertiname drabužį, jo kokybę, išvaizdą, grožį;
  • Jei reikia, pavalome iki prekinės išvaizdos. Tam duotos priemonės darbo vietoje.
  • Ir galiausiai įkainuojame, bei atiduodame pakuoti.

Reikalavimai

Mūsų kolektyvas be žalingų įpročių. To paties pageidausime ir iš naujų kolegų.
Kokių žmonių tikimės savo kolektyve?

  • kuriems patinka drabužiai, grožis, mada, naujos ar vyraujančios tendencijos.
  • patinka vaikščioti po drabužių parduotuves? Galite išbandyti save ten, kur prasideda nauja dėvėto drabužio kelionė.
  • laukiame žmonių su gera nuotaika.

Mūsų reikalavimai nėra dideli. Visko apmokome.

Mes jums siūlome

Mes Jums galime pasiūlyti pastovią darbo vietą atsinaujinančiame kolektyve.

Mūsų darbuotojai yra mylimi, nespaudžiami atlikti kuo greičiau darbo, vertinama darbo kokybė.
Tačiau gebantiems dirbti greitai ir kokybiškai įmonė siūlo tam tikras paskatas.

Atlyginimas

Nuo 642 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tai šeimos verslas, kuris gyvuoja 30 metų. Esame mažmeninė prekybos įmonė. Prekiaujame dėvėtais drabužiais ir įvairiom kasdienėm smulkmenėlėm. Nesame rinkos lyderiai ir niekuomet nesiekėme tokiais būti.
Mylime gamtą ir esame už tvarų vartojimą.

Telefonas pasiteiravimui:
Aurimas Vilkišius