Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB „LAGEDRA“
More about company »

Draudimo brokerio asistentas

Klaipėda - UADBB „LAGEDRA“

Darbo pobūdis

Pagalba draudimo brokeriui ruošiant pasiūlymus, renkant informaciją ir sudarant draudimo sutartis;
Draudimo sutarčių administravimas;
Bendravimas su esamais klientais, poreikių analizė;
Dokumentų rengimas, administravimas, spausdinimas, archyvavimas;
Kvalifikacijos tobulinimas, dalyvavimas seminaruose,mokymuose.

Reikalavimai

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai
Darbo patirtis prekyboje:pardavimų,konsultavimo, draudimo srityse;
Komunikabilumas, atsakingumas, pareigingumas;
Puikios lietuvių kalbos žinios;
Rusų ir anglų kalbos mokėjimas (privalumas)
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
Apskaitos programos MINTAK išmanymas (privalumas)

Mes jums siūlome

Pastovus atlyginimas (pagal susitarimą);
Papildomas atlyginimas priklausantis nuo rezultatų (pagal susitarimą);
Darbo telefonas;
Mokymus, kolegos pagalba įvedimui į naują darbo vietą;
Draugiškas kolektyvas;
Kvalifikacijos tobulinimo mokymai, seminarai

Visos draudimo paslaugos, rūšys. Draudimo brokeriai. Draudimo konsultacijos.
Informacija apie UADBB „LAGEDRA“
650 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Dainius Rimkus