Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

DRAUDIMO KONSULTANTAI (-ĖS) (Šiauliai, Akmenė, N. Akmenė)

Darbo pobūdis:

  • klientų konsultavimas visais draudimo klausimais;
  • aktyvi naujų klientų paieška;
  • draudimo pasiūlymų bei draudimo sutarčių sudarymas.

Reikalavimai:

  • patirtis pardavimuose būtų privalumas;
  • turite puikius bendravimo bei derybų įgūdžius;
  • pasižymite iniciatyvumu, atkaklumu, esate orientuotas į rezultatus;
  • turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

Mes jums siūlome:

  • Patrauklų atlygio bei papildomų naudų paketą (darbo sutartis, papildomos atostogos, sveikatos draudimas);
  • Draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus;
  • Karjeros augimo galimybes.

Kandidatūrą pateikite per: www.ergo.lt/karjera/draudimo-konsultantai-es-siauliai-akmene-n-akmene/. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.
Informacija apie ERGO
1233 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
152
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Bagdonavičius