Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finsprendimas“
More about company »

Finansinių paslaugų konsultantas

Klaipėda - UAB „Finsprendimas“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška;
Klientų poreikių išsiaiškinimas;
Konsultavimas gyvybės ir negyvybės draudimo klausimais;
Konsultavimas II - osios ir III - osios pakopos klausimais;
Konsultavimas lizingo bei paskolų klausimais;
Finansinių produktų pasiūlymų ruošimas bei sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Gebate dirbti savarankiškai;
Esate atsakingas, atkaklus siekiant rezultatų;
Lengvai bendraujate;
Norite mokytis bei tobulėti.

Kviečiame tapti mūsų komandos nariu!

Mes jums siūlome

SIŪLO:
Nemokamus mokymus;
Atlyginimą priklausantį nuo rezultatų;
Puikią darbinę atmosferą, šaunų kolektyvą;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Finansinis sprendimas" - sparčiai auganti konsultacijas teikianti bendrovė, veikianti draudimo ir finansų srityje, šiuo metu ieško darbuotojų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Skyriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje.