Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

Draudimo vadybininkas (-ė) Joniškyje

Joniškis - ERGO

Darbo pobūdis

  • profesionalus draudimo paslaugų pristatymas, pardavimas - geriausio sprendimo kiekvienam klientui suradimas
  • nuolatinis darbas su esamais klientais bei aktyvi ir kryptinga naujų klientų paieška

Reikalavimai

Tikimės, kad kandidatas:
  • turi draudimo paslaugų pardavimo patirties (patirtis klientų aptarnavimo srityje - privalumas)
  • turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius bei galiojantį vairuotojo pažymėjimą
  • yra atkaklus, iniciatyvus, lankstus, komunikabilus ir kūrybingas

Mes jums siūlome

  • patrauklią ir sąžiningą darbo užmokesčio sistemą
  • papildomų naudų paketą (papildomos kasmetinės atostogos, sveikatos draudimas)
  • lankstų darbo grafiką
  • pradinius apmokymus bei tęstinius mokymus
  • įmonės šventes, renginius
  • draugišką, visada pasiruošusį padėti kolektyvą

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. 2014 m. ERGO stambių įmonių kategorijoje pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu tarp draudimo įmonių. Dvejus metus ERGO pelnė mylimiausio draudiko vardą Baltijos šalyse. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.

Telefonas pasiteirauti - 8 689 .
Įmonėje vid. atlyginimas 1167€
44% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)