UADBB „Noxale“

Draudimo vadybininkas

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UADBB „Noxale“

Darbo pobūdis

Ieškome draudimo vadybininko darbui su esamais klientais, naujų pritraukimui.

Reikalavimai

Patirtis draudimo srityje- didelis privalumas.
Ieškome atsakingo žmogaus, kuris turėtų puikius komunikacinius įgūdžius, mokėtų išsiaiškinti klientų poreikius, būtų imlus naujai informacijai, mokėtų sukurti ilgalaikius santykius su klientais.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti draudimo srityje, mokymus ir visas darbo priemones.
Klientų sąrašą, kurie laukia skambučio.
Taip pat metines kolektyvo keliones ir išvykas Lietuvoje arba užsienyje.
Jaukią darbinę aplinką.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimos patirties.

UADBB Noxale jau 21 metus Lietuvoje. Dirbame su 8 ne gyvybės draudimo kompanijomis ir su 4 gyvybės draudimo kompanijomis Lietuvoje. Turime didžiulį paslaugų pasirinkimą klientams, todėl galime pasiūlyti pačius geriausius, atitinkančius kiekvieno kliento poreikius- pasiūlymus.
informacija apie UADBB „Noxale“
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.