Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inžinerijos slėnis“
More about company »

Dujinių katilų servisas

600-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inžinerijos slėnis“

Darbo pobūdis

Dujinių katilų profilaktika, priežiūra bei gedimų diagnostika;
Šildymo sistemų automatikos montavimas;
Garantinis aptarnavimas.

Reikalavimai

Išsilavinimas elektronikos ir/ar automatikos srityje būtų privalumas;
suprastų elektronikos ir automatikos prietaisų veikimo principus;
panašaus darbo patirtis automatikos ir elektronikos srityje bent 2 m.;
patirtis elektros gaminių montavimo ir surinkimo srityje, darbas su katilais;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
Puikias darbo sąlygas;
Visas reikalingas darbo priemones;
Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
Priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo pastangų ir rezultatų.

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Inžinerijos slėnis"
Ieškome kvalifikuotų darbuotojų norinčių tobulėti ir mokančių dirbti komandoje.
Informacija apie UAB „Inžinerijos slėnis“
737 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Danylo Silnichenko