Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Žilinskio ir ko UAB
More about company »

Dujotiekio tinklų montuotojas

Nuo 800 Eur
Kaunas - A. Žilinskio ir ko UAB

Darbo pobūdis

Vykdyti darbus dujotiekio objektuose (polietileninių dujų vamzdynų, apskaitos skydų montavimas) skirtais resursais ir nustatytais terminais;
Atlikti būtinus dujotiekio tiesimui žemės kasimo darbus;
Skaityti darbo schemas bei brėžinius;
Užtikrinti darbų saugą objektuose.

Reikalavimai

Darbo patirtis dujotiekio objektuose;
Energetikos darbuotojo pažymėjimas (Gamtinių dujų ir suskystintų naftos dujų objektų ir įrenginių statyba, įrengimas) – būtų privalumas;
Polietileninių vamzdynų suvirintojo pažymėjimas - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
Motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Statybos rinkoje dirbanti Kompanija, kurioje dirba apie 400 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi tiek geografiškai, tiek siūlomų paslaugų kiekiu.