Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

DUOMENŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Duomenų administravimas SAP programoje;
  • Duomenų sisteminimas, analizavimas ir kontrolė;
  • Dokumentų, sąskaitų-faktūrų tvarkymas ir administravimas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Gebėjimas operatyviai įvertinti ir spręsti iškilusias problemas;
  • Finansinių duomenų analizės/apskaitos patirtis (privalumas);
  • Stiprus loginis ir analitinis mąstymas;
  • Geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas, sugebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, iniciatyvumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Galimybę mokytis ir augti stipriame specialistų kolektyve įgyvendinant ambicingus įmonės plėtros planus;
  • Kompetencijų tobulinimą dalyvaujant įvairiuose mokymuose;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Privalumus perkant MAXIMA parduotuvėse.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – „Maxima International Sourcing“, naujai steigiama „Maxima Grupės“ įmonė, kuri užsiims privačių prekės ženklų vystymu ir didmeninės prekybos veikla, teiks centralizuoto tiekimo, pirkimo ir derybų paslaugas prekybos tinklams „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Stokrotka“ (Lenkijoje) bei „T-Market“ (Bulgarijoje).

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.