Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Duomenų administratorius (pirkimų skyrius)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Pirkimų ataskaitų ruošimas ir pateikimas tiekėjams bei įmonės vadovybei;
  • Reikiamos informacijos administravimas, rodiklių analizė;
  • Operatyvus iškilusių probleminių situacijų sprendimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo su Excel programa įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Greita orientacija, analitinis mąstymas, gebėjimas mokytis ir įsisavinti naują informaciją;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, geri matematiniai įgūdžiai.
  • Panašaus administracinio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Komunikabilumas, probleminių situacijų valdymas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą nuolat augančiai tarptautinei kompanijai, draugišką komandą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Terminuota darbo sutartis (2m.);
  • Siūlomas darbo užmokestis 600 - 650 eur į rankas.

Mūsų klientei - tarptautinei gamybinei / prekybinei kompanijai, šiuo metu reikalingas Duomenų administratorius.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Kristina.