Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lidl Lietuva“

Duomenų administravimo specialistas (-ė) (vokiečių kalba, terminuota darbo sutartis)

Nuo 1460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“

Darbo pobūdis

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 11 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Lietuvoje šiuo metu veikia centrinė buveinė, 52 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir prie mūsų komandos kviečiame prisijungti duomenų administravimo specialistą (-ę).

  • Tiekėjų sutarčių administravimas
  • Pagrindinių prekių ir tiekėjų duomenų apdorojimas sistemoje
  • Prekių kainų kortelių ir pirkimų pranešimų rengimas
  • Prekių ir tiekėjų duomenų archyvavimas
  • Prekių kainų pokyčių duomenų apdorojimas sistemoje
  • Komunikavimas su kitais įmonės padaliniais šalies ir tarptautiniu mastu

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas)
  • Administracinio darbo patirtis - privalumas
  • Atidumas detalėms, atsakingumas, kruopštumas
  • Gebėjimas greitai atlikti užduotis
  • Geros vokiečių kalbos žinios
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Anglų bei vokiečių kalbų kursus
  • Bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus Lietuvoje ir užsienyje
  • Galimybę prisijungti prie virtualių grupinių sporto užsiėmimų
  • Renginius darbuotojams, jų vaikams ir šeimos nariams

Atlyginimas

Nuo 1460 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 150 logistikos centrų bei apie 11 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi virš 310 tūkst. darbuotojų.

informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
1770 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
2336
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1090 €
25% uždirba 1090-1319 €
25% uždirba 1319-1907 €
25% uždirba nuo 1907 €