Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finėjas“
More about company »

DUOMENŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) darbui Vievyje

Kaišiadorys, Vievis, Trakai - UAB „Finėjas“

Darbo pobūdis

Darbas su duomenų bazėmis ir ataskaitomis, duomenų suvedimas, pajamavimas, nurašymai, sąskaitų išrašymas, pagalba kolegoms, bendravimas su vairuotojais – ekspeditoriais.

Reikalavimai

  • loginis mąstymas;
  • vidinė motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas;
  • anglų ir rusų kalbų pagrindai;
  • patirtis apskaitos srityje – privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje ir turinčioje gerą vardą kompanijoje;
  • geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje (nemokamai vežiojame iš Vilniaus ir Kauno);
  • apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes ( 30 % transporto skyriaus darbuotojų kilo pareigose per pastaruosius metus).
UAB „Finėjas“

UAB „Finėjas“

UAB “Finėjas”, 25 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1800 darbuotojų, plečia savo veiklą ir prie savo veržlaus, jaunatviško kolektyvo kviečia prisijungti.

Informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą galite perskaityti mūsų privatumo politikos skiltyse "Atrankoje dalyvaujančių kandidatų į darbo vietas asmens duomenų tvarkymas" ir „Kandidatų į darbo vietas duomenų bazės administravimas“,Nuoroda: .

You can read about the processing of your personal data in sections „Processing of personal data of jobseekers participating in the selection“ and „Administration of the database of jobseekers“ of the Privacy Policy of Finejas, UAB. The link: .
informacija apie UAB „Finėjas“
780
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2018 m.