Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mantinga“

DUOMENŲ ANALITIKAS (-Ė) (galimybė dirbti namuose dalį darbo laiko (ne karantino metu))

1752-2807 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Marijampolė - UAB „Mantinga“

Darbo pobūdis:

  • Verslo analitikos sistemos QlikSence tobulinimas ir palaikymas;
  • Naujų technologinių sprendimų paieška;
  • Duomenų ir verslo procesų analizavimas;
  • Duomenų apdorojimas, sisteminimas ir grafinis atvaizdavimas.

Reikalavimai

  • Bent vienerių metų patirtis dirbant su verslo analitikos sistemomis (QlikView, Tableau, Power BI ar panašiomis);
  • Programavimo įgūdžiai (duomenų bazių (SQL) ir bendroji programavimo patirtis);
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu); Rusų kalbos mokėjimas – privalumas.
  • Patirtis dirbant su apskaitos sistemomis (Axapta, Navision) – privalumas;
  • Gebėjimas analizuoti, atsakingumas, savarankiškumas, loginis mąstymas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją;
  • Komandinį darbą IT padalinyje, glaudžiai bendradarbiaujant su kitų padalinių kolegomis;
  • Visas darbui reikalingas priemones.
Papildomų naudų paketą (nelaimingų atsitikimų draudimas, vidiniai ir išoriniai įmonės renginiai darbuotojams, vaikams ir šeimos nariams, bendrųjų kompetencijų ir profesiniai mokymai, ir t.t.)
Pareigybės atlyginimo intervalas yra nuo 1752 iki 2807 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Atlyginimas

1752-2807 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinės parodos, inovacijos, moderniausios technologijos, pasaulio pripažinimas (gaminiai eksportuojami į 35 pasaulio šalis. Kinija, Japonija – ne išimtis), profesionalų komanda (daugiau nei 1 500 darbuotojų), kūrybiškas požiūris (kasmet sukuriama apie 160 naujų produktų), 3 modernios gamyklos, 4 atstovybės užsienyje, 20 metų patirtis ir mąstymas iki dangaus – tokia duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanija UAB „Mantinga“ šiandien. Mes nuolat augame, einame pirmyn ir tobulėjame, todėl mums reikalingas profesionalų pastiprinimas – prisijunk prie „Mantinga“ komandos!